למה ללמוד בבר מאסטר

המאה ה- 21 מלאה בידע המציף אותנו מכל מקום, אנחנו נמצאים בחברה ובעולם בו הכשרה מקצועית בתחום כזה או אחר מהווה לפעמים את ההבדל בין הצלחה ושכר טוב לבין עוד עבודה, בעולם הברמנים יש דרישות לאיכות והתמקצעות אישית לכל ברמן או ברמנית, לא ניתן יותר לחלטר או להתפשר על פחות מהטוב ביותר. קורס ברמנים מקצועי וחוויתי במיוחד בו תלמדו להיות ברמנים המערבבים משקאות, משקשקים, מקפיצים, מוזגים והכי חשוב נהנים. מפגשי הקורס מועברים בברים המובילים בכל רחבי הארץ, אתם מקבלים בסיום הקורס תעודת ברמן בין לאומית המהווה לכם כרטיס כניסה לברים מובלים בעולם וכמובן גם בארץ.

צרו עימנו קשר והצטרפו להצלחה של הברמנים הגדולים בישראל

קורס ברמנים מקצועי ואיכותי בבר מאסטר
 

קורס ברמנים בדגש על התלמיד

קורס הברמנים שלנו הוקם על בסיס הבנה הפשוטה שבו הסטודנט בקורס הוא החשוב ביותר והוא צריך לקבל את כל הידע והתמיכה הטובים ביותר וזאת על מנת להוציא לשוק ברמן שהוא מאסטר ועליו תמיד נבחין בהילה זוהרת המבדילה אותו משאר הברמנים"

בר מאסטר הקימה מערך הדרכה שלא נראה כמוהו ואיגדה בתוך מחלקת ההדרכה את טובי המדריכים בתחום האלכוהול, ברמנים שמאחוריהם מינימום 7 שנות עבודה וניסיון עשיר של עבודה מאחורי הבר, ניהול ברים, מסעדות, שבכל עיר תמיד נמצא את הברמן הבולט ביותר מזוהה באופן מובהק עם בר מאסטר.

לא כל אחד יכול להיות מדריך בבר מאסטר, הדרישות להדרכת ברמנים קפדניות מאוד וזאת על מנת לשמור על סטנדרטים גבוהים של מקצועיות והכשרה בעלת עומק של אדם שמכיר את התחום ואלו הם חייו וכך, הוא מעביר בצורה הטובה ביותר את המסר לסטודנט בקורס. בית הספר לברמנים בר מאסטר מונה את הספינים הבאים: הרצליה, חיפה, אילת, באר שבע, תל אביב, ירושלים, רחובות וסניפים נוספים צפויים להיפתח על מנת לספק קורס ברמנים לכל אדם בקרבה לאזור מגוריו.

כמה עולה קורס ברמנים

התחייבות למציאת עבודה

אמינות וכנות הם שם המפתח, לכן, כבר בשלב הראשוני של קורס הברמנים, בשלב בו הסטודנט חותם על ההסכם, מצוין בפירוש התחייבות החברה כלפיו בנושא חיפוש העבודה. התחייבות של בר מאסטר ומחלקת ההשמה שלנו למציאת עבודה בתחום.

קורס ברמנים בשיטת ה  Full Menu Training-

בואו ונכנס לעובי הקורה ונעמוד על היתרונות הבולטים שיש לקורס ברמנים בר מאסטר ונכיר את מערך ההדרכה והשיטה הייחודית בה הסטודנט מקבל את החומר המעובר לו במהלך קורס הברמנים, הרי כולנו יכולים לבחור מדריכים טובים וללמד, השאלה היא איך?

שיטת F.M.T לקורס ברמנים מקצועי הינה שיטה ייחודית הפותחה ע"י דוריאן קופיט ראשי התיבות של שיטה זאת full menu traning במילים אחרות תרגול תפריט מלא של הבר, בבר מאסטר הבנו דבר חשוב, להכשיר סטודנט בצורה טובה לא מסיים את המלאכה אם הסטודנט לא הוכשר הלכה למעשה לעבוד לפי מה שנהוג בשוק העבודה והברים כיום, שיטה זו מקנה לתלמיד, ידע עצום וצבירה של שעות של תרגול בצורה חיה מול תלמידים אחרים, לפי מה שנהוג בשוק ובברים, החל מכרטיסיות תרגול המדמות הזמנה אמיתית בבר לפי תוכנות המחשב המקובלות בברים, הכרות עם שיטות מזיגה והגשה שמותאמות לשנים אלו, הכרות עם בירות האלכוהול העולמיות כמו לונדון, ניו יורק, מילאנו, כל זאת כדי להכשיר את הסטודנט שייצא לשוק העבודה בצורה הכי מושלמת ומותאמת למה שקיים בתרבות האלכוהול המקומית והעולמית,

השיטה מעניקה בנוסף יתרון אחד עצום והוא ביטחון עצמי ומקצועיות לסטודנט בליווי צמוד של מדריכי בר מאסטר, שיטה זו ללא ספק הפכה את קורס הברמנים של בר מאסטר לקורס הטוב ביותר בישראל

רוצה שנציג בר מאסטר יחזור אליך לפרטים נוספים? צור קשר כעת

 שימוש באלכוהול אמיתי בקורס הברמנים

שימוש באלכוהול פרימיום אמיתי ואיכותי

אז הנה נכנסנו לבר כסטודנטים ושמענו על מגוון הקוקטיילים שנלמד, אך איך נדע מהו הטעם המושלם של המשקה שלנו? מהם המידות הנכונות של הרכיבים במשקה? שימו לב, בבר מאסטר כלל קורסי הברמנים נלמדים אך ורק על אלכוהול אמיתי, אלכוהול פרימיום תוצרת חוץ. במהלך השיעורים מתורגלים כ-150 קוקטיילים בממוצע, הייתרון הגדול בשימוש באלכוהול אמיתי הוא באיכות. בסיום הקורס ובבר עצמו אתם כבר תכירו את הריח והטעם של הקוקטיילים האלכוהוליים שאתם אמורים להכין, ולא רק לערבב צבעים. העליונות של הברמנים שלנו בעולם הברים מול ברמנים אחרים היא באיכות והאיכות מתחילה באלכוהול איכותי ואמיתי.

 
קורסי ברמנים מחיר

אז מה לומדים???

משך קורס ברמנים שלם של בר מאסטר מקיף כ- 80 שעות לימוד אקדמאיות מקיפות ומלאות, המתחלקות במחציתם לחלק עיוני ומחציתם לחלק מעשי בו התלמידים נכנסים לבר אמיתי לחלוטין ומתרגלים בצורה חופשית לחלוטין, ממש כמו ברמנים בעבודתם היומיומית.

תכנים הנלמדים בקורס הברמנים:

  • ברנדי וקוניאק, ליקרים, וודקה, ג‘ין, רום טקילה, יין, וויסקי, מיקסולג‘י (תורת הערבוב), קפה (כלל תלמידי בר מאסטר מקבלים שיעור בונוס באקדמיה לקפה שממוקמת בהרצליה בו התלמידים עוברים הכשרה מקצועית על קפה, ומקבלים תעודת "בריסטה", תעודה מקצועית לברמן קפה, ותעודה זו ניתנת לתמידי בר מאסטר כחלק מקורס הברמנים), בנוסף קיימים מספר שעורים נוספים כגון פלרינג (להטוטנות בר) ועוד.
  • בשלב המעשי התלמידים לומדים קרוב ל – 200 קוקטיילים ואת חלקם הגדול הם מתרגלים באופן שוטף, כמו שכבר נאמר, עם אלכוהול אמיתי !
  • בנוסף מקבלים התלמידים בקורס הברמנים של בר מאסטר גישה לסימולטור תרגולים ייחודי ויחידי מסוגו בארץ ובעולם, המדמה את העבודה בבר ומעניק לתלמידים של בר מאסטר עשרות שעות של תרגול מאחורי בר.
  • כמו כן בבר מאסטר אנו מאמינים כי הסטודנט לא צריך לכתוב דבר וחצי דבר במהלך השיעור ולשם כך הוציאו את חומר הלימוד במצגת מדהימה שבה קיים כל החומר הלימודי שהסטודנט זקוק לו לצורך הלימוד, בנוסף ישנם גם סרטונים, תמונות של כל המותגים הקיימים בארץ, טפסים ועזרי לימוד כגון כרטיסיות לימוד מיוחדות.
  • התכנים בקורס הברמנים הינם מעניינים מאד ומעשירים את התלמיד בידע רב הנחוץ והכרחי לו בלי לסטות מעיקר הדברים החשובים, תלמידי בר מאסטר שהשתלבו כבר בשוק העבודה בברים השונים יעידו תמיד כי שיטת הלימוד בבר מאסטר עובדת, וכי על ראשם הייתה הילה שהבדילה אותם מברמנים אחרים, אותה הילה שמקנה ערכים, ומקצועיות ללא פשרות ואלו עזרו להם להגיע להישגים והצלחה אישית בתחום וכולם יעידו שקורס ברמנים עושים רק בבר מאסטר. וזה עוד לא הכל, יש גם קורסי המשך למעוניינים

למידע בנושא קורסי ההמשך שלנו, לחצו כאן.

רוצים להיות ברמנים? מלאו כעת פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נושאים נוספים בקטגוריה:
יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!!!
טעימה מקורס הברמנים החדש

2