סדנאות יין

כשחושבים על סדנא מקורית לרגל יום הולדת או דרך ייחודית לחגוג את יום הנישואין, סדנת יין או סדנת יין זוגית יכולה להיות אופציה נפלאה. כולם הרי יודעים ש "יין ישמח לבב אנוש" וזאת סיבה מספיק טובה לאמץ סדנת יין לכל אירוע שמחה.  

 

מה כוללת סדנת היין שלנו? 

אם אתם גם תהיתם הרבה פעמים כיצד אוחזים נכון את כוס היין, איך מריחים אותו, מדוע עוצמים עיניים, כיצד לוגמים ולמה מגלגלים אותו בלשון, הגיע השעה הנכונה להשלים את הידע ואף ליהנות מחוויה עצומה. בסדנת יין תלמדו איך עושים יין, תכירו את המושגים מעולם היין, תטעמו הרבה ותדעו להכיר את סוד הטעם המשובח של יינות ממגוון זנים איכותיים.

מגוון סוגי יינות

בכל מקום היום ניתן לרכוש יין, יש מבחר גדול של סוגים ממגוון זנים של ענבים כמו מרלו וקברנה סובניון, יש יין לבן, יין אדום יבש, חצי יבש ועוד. השאלה הנשאלת הרבה פעמים היא, איזה יין מומלץ להביא כשמגיעים להתארח אצל משפחה בחג או אצל חברים באחד הערבים ומעוניינים ללגום יחד ממנו בהנאה. בסדנת יין תוכלו לטעום הרבה, להקשיב להרצאה וללמוד את רזי היין ממרצה שהוא יינן ותיק שיעשה לכם סדר בכל סוגי הגפן והזנים, יחשוף אתכם לגידול של הענבים, לתהליך ולכל שאר סודות היקב, תקבלו הסברים שמקבלים בבית ספר לברמנים.

סדנת יין וגבינות מעשירה וחווייתית

מדובר בסדנה שמנחה יינן מקצועי שהוא גם מדריך בתחומו. הסדנא כוללת סיפורים מרתקים והשתתפות מצד כל המשתתפים, היא תעשיר את העולם שלכם ותעביר אתכם חוויה מיוחדת מאוד שתשלב בין נושאים שונים מעולם היינות לצד הפרקטי יותר של עשיית היין. השתייה של היין תלווה בכוסות מקצועיות שימקסמו את כל חווית הטעימה. הסדנה סוקרת את ראשית תעשיית היין בארצנו; מי החל אותה, תזהו מה הטעם האישי שלכם ביין באמצעות טקס מיוחד של טכניקת טעימה של היין. תלמדו עוד לקרוא תוויות של יין ותקבלו טיפים והמלצות איך וכיצד רצוי לאכסן יין על מנת שיישאר טוב וטעמו רק ישביח. עוד תקבלו מידע על האם קיים הבדל בין גברים ונשים בעדיפויות שלהם בשתייה של היין, כיצד מתאימים יין למזון. כשלכל זה ילוו אתכם יינות איכותיים וטעימים.

סדנאות יין בכל מקום בארץ

לא צריך היום לנסוע רחוק עד ליקב בצפון על מנת ליהנות מסדנאות יין טובות. היום ניתן גם לעבור את החוויה המיוחדת הזו גם בסדנת יין במרכז. סדנת יין או ערב טעימות יין והנחייה של מדריך יינות מקצועי ובעל ניסון היא חוויה צרופה עבור כל אחד. סיפורי עולם היין מהתקופה עתיקה עד עצם היום הזה עם אנקדוטות מעניינות, טיפים חשובים וטעימות מיקבים מהארץ ומחו"ל. סדנת יין היא ללא ספק מסע חושי משכר שעוקב אחר חוכמת התסיסה ומשלב משחקי חברה, סיורים ביקבים באזור שבו מתרחשת הסדנה ועוד.   

 

צרו עימנו קשר עוד היום ותהנו בקרוב מסדנת יין כיפית, רומנטית וטעימה !!!

יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!
טעימה מקורס ברמנים 2018