סדנת אלכוהול למסיבת רווקות

החברה מתחתנת ואתן שוברות את הראש איך להפתיע אותה ואיך לגרום לה למסיבת רווקות מקורית במיוחד שתרגש אותה ואת כל החברות היקרות. מסיבה שתהיה גדושה בחוויה ושמחה ותגרום לכל הבנות, גם לאלה שאינן מכירות, להתחבר להשתתף ולשמוח כמו שלא שמחו מעודן.

נכון להיום יש הרבה מגוון שלם של רעיונות למסיבת רווקות, אבל תודו שטרם חשבתם על "סדנת אלכוהול- מדובר בחוויה מקורית וקסומה. חוויה שיכולה ליצור חיבור בין הבנות במסיבה, לשלב משחקי חברה ולהעניק לבעלת השמחה ערב מושלם שתהייה גאה לבוא ולספר עליו לבן זוגה העתידי. 

מה זאת סדנת אלכוהול?

סדנת אלכוהול היא סדנה שבה ברמן מקצועי מגיע לאירוע ומעביר ערב שלם של לימוד קוקטיילים, הכרה של עולם המשקאות החריפים ומעניק מגוון של סיפורים וטיפים אודות עולם האלכוהול ובאנקדוטות פיקנטיות וצהובות שכל הבנות ישמחו לשמוע, הבנות ילמדו גם הכנת קוקטיילים שייבחרו, במהלך הסדנה הוא מלמד כל אחת מה המשקה האישי שלה ומסביר לה כיצד עליה להכין אותו, הוא מלמד מהי צריכה נבונה של שתיית אלכוהול ועוד. בעזרת הסדנה תדעו להתאים את המשקה האלכוהולי שלכם לכל אירוע וכך להפתיע את בני הזוג שלכם בידע שרכשתם. הסדנה במסיבת הרווקות תהייה מלווה במשחקי חברה, הפעלות מעניינות, תחרויות ופרסים איכותיים שיינתנו למנצחות. כלת השמחה תהיה צמודה למדריך שילווה אותה לכל אורך הערב וידע להעניק לה את תחושת המלכות יחד עם כל חברותיה.

 

פעילות מומלצת למסיבת רווקות

למסיבות רווקות נהוג  בעיקר להזמין כל מיני מגדות עתידות או הרצאות על מיניות וסקס או רקדנית בטן, פעילויות שהן מזמן כבר לא מקוריות וכל אחת חוותה אותן במסיבת רווקות אחרת. כדי לבחור חוויה מקורית, כזו שתצליח לגרום לכל המשתתפות להשתתף, לגבש את כולן ותעניק חוויה מענגת חושים שמכילה בתוכה משחקים פרסים והרבה כיף, עניין, אתגר ושתייה מרובה- סדנת אלכוהול היא אכן הבחירה המושלמת. הסדנה תאלץ את כל הבנות להשתתף גם אם הן לא תרצנה בהתחלה, מהר מאוד באמצעות משחקי השתייה והקוקטיילים שירוצו בין כולן, כל הבנות ירצו לקחת חלק פעיל להיפתח ולהשמיע את קולן וכך החוויה תהיה מעצימה מאוד עבור כלת השמחה שכל חברותיה היקרות מתאחדות ונהנות יחד.  

 

מדריך מקצועי במיוחד

המדריך שילווה את המסיבה יגיע עם ניסיון רב שרכש במסיבות מסוג זה, הוא ידע כיצד להנחות את הערב ולגרום לכל אחת ואחת ליהנות ולבעלת השמחה בפרט. הוא יגיש את הסדנה עם הרבה הומור וקסם ובאווירה חושית ומרגשת. הוא יגרום לכל אחת להרגיש מיוחדת וידע להתאים עבורה את המשקה האישי. המדריך יגיע עם ציוד בר אישי ועם כל חומרי הגלם הטריים והאיכותיים שנדרשים עבור הכנת המשקאות. הסדנה תהייה מלווה לכל אורכה במוסיקה קצבית שתסייע לזרימה החופשית של השתייה לחלחל בכל אחת ואחת. 

יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!
טעימה מקורס ברמנים 2018