סדנת וויסקי - שותים, לומדים ונהנים

סדנת וויסקי היא סדנה שמשלבת ידע וניסיון יחד עם חוויה מיוחדת במינה. יש הרבה אנשים שאוהבים את המשקה הנצחי הזה, משקה המלכים Whiskey - וויסקי, אך לא ממש מבינים את המשקה ומכירים את סודותיו, קורס וויסקי בבר מאסטר יעשיר לכם את הידע וילמד אתכם על סוגי וויסקי מובילים.

סדנת הוויסקי של בר מאסטר אורכת שעתיים ומועברת בביתכם או בסניף בר מאסטר (לפי רצונכם), הסדנה מעניקה אווירה מהנה וניחוח של ארצות רחוקות, כמו סקוטלנד ואירלנד בירות הוויסקי הקלאסיות, הסדנה תכיל כאמור מגוון רב של טעימות וויסקי כגון: וויסקי סינגל מאלט, ג'ק דניאלס, ברבן אמריקאי משובח, ויסקי טליסקר ולקינוח קוקטייל וויסקי שהפך לשם דבר בתרבות הקוקטיילים.

כל הניחוחות של המשקה הקלאסי הזה יעצימו את החלל ויעניקו אווירה מיוחדת ומערפלת חושים, במקביל נלמד על היסטורית הוויסקי ונהנים גם מערב טעימות וויסקי איכותי.

סדנת וויסקי בבר מאסטר

דמיינו לכם ישיבה בבר אפלולי עם סקוטש בלנדד ביד וקובית קרח מרצדת בכוס הזכוכית, אתם מתענגים על ארומת הוויסקי שמתנדפת מהכוס וטועמים את טעמו המיוחד ולאחר מכן טועמים סוג נוסף של וויסקי ומקשיבים למגוון של סיפורים מרתקים על עולמו של הוויסקי, כשלצדכם כמה אנשים כמוכם שהגיעו לסדנת וויסקי מקצועית ומרתקת בבית הספר לברמנים בר מאסטר

להצטרפות לסדנת הוויסקי הקרובה, צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

וויסקי עם 2 קוביות קרח

סדנת וויסקי תורמת לגיבוש של כל קבוצה

ידוע אם כן שאלכוהול מאחד ללבבות, כל שכן סדנת וויסקי עושה את עבודת הגיבוש באופן מושלם עבור כל קבוצה. וויסקי מכיל ריכוז לא קטן של אלכוהול מה שגורם מיד למצב רוח משופר. המשקה גם מזוהה עם קהל שהוא גברי לרוב, אך ניתן למצוא לא מעט נשים שמכירות את איכויות המשקה. סדנת וויסקי יכולה להתבצע בכל מקום שתחפצו במשרד, בבית או בבר מקומי, כל מקום שמעצים ומאגד את הקבוצה. עוד יהיה מומלץ לשלב מזון לצד המשקה, זאת על מנת להצליח להישאר שפויים.

וויסקי סקוטי בבר מאסטר

וויסקי יכול להשתלב עם מגוון של מזונות כמו גבינות, שוקולד או בשר. הסדנה תכלול ידע עיוני על מוצאו של הוויסקי ותספר שהוא מופק על ידי זיקוק סוגים שונים של דגנים אשר עברו תהליך הלתתה ועוד תרחיב בנושא, בסדנה יחשפו כל המשתתפים לתחילת דרכו ומוצאו של המשקה ואיך החל להתגלגל לו בכל מיני יעדים בעולם, מי האלו יצרני הוויסקי הידועים ביותר, וגם תוכלו סוף סוף להבין את ההבדל בין מאלט וויסקי לבלנדד וויסקי, ומהי המשמעות של חבית שהתיישנה ואיך בכלל מקובל לשתות את המשקה? ועוד.  

ברמן מוזג וויסקי

סדנאות וויסקי  לכל אירוע

סדנאות וויסקי יכולות להתאים לאירועים כמו יום הולדת לאדם שמאוד אוהב את המשקה או למסיבות רווקים ועוד. סדנאות אלה מכילות הרבה הורמון גברי ובמקום להזמין חשפנית שתלהיט את היצרים, כדאי למקד את היצרים במשקה המיוחד והאהוב ולקבל לא מעט ערך מוסף. במהלך הסדנה המשתתפים יקשיבו לסיפורים פיקנטיים, כל אחד יכול להשתתף וכמובן לשאול שאלות שמעניינות אותו בנושא ולקבל עליהן מענה מהימן. הסדנה מקנה טיפים רבים כיצד לרכוש כל סוג שוויסקי ולהצליח לזהות את ההבדל בין כל אחד, את האיכויות ולהכיר את המחירים השוררים בשוק.  

ראו גם: קורס ברמנים מקצועי

לבירור פרטים והצטרפות לסדנת הוויסקי הקרוב, לחצו כאן

יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!
טעימה מקורס ברמנים 2018