קורסי המשך לקורס ברמנים

קורסי המשך לקורס ברמנים

כמו בכל מערכת לימודית גם בבר מאסטר הבנו שיש חשיבות להעמיק ולחדד את התמקצעות התלמיד במספר נושאים נוספים מתוך העולם הנלמד. בעולמנו אנו, מדובר על עולם הברים, פאבים ואלכוהול ולפיכך סטודנטים אשר סיימו את קורס הברמנים ויהיו מעוניינים לבצע התמחות באחד או יותר מהתכנים הבאים יוכלו להמשיך לקורס המשך:

סדנת הלטה ארט

אומנות הקפה, סדנא בה לומדים על עולם הקפה מא‘ עד ת‘, סוגי קפה, מכונות, חברות ועוד, מדריכי בר מאסטר בתחום הקפה הם מן המובילים בארץ בתחומם, ולאחר הסדנא הבוגר הוא איש קפה אמיתי שיודע לצייר על קפה אפילו דובים, פרחים, ויודע להרשים אפילו את וותיקי עולם הקפה! הקורס מועבר באקדמיה לקפה בהרצליה שהינה חברת בת של בר מאסטר המלמדת מעל ל- 300 לקוחות מתחום הקפה בכל הארץ.

צפו כעת בסרטון המחשה ותראו מה אנחנו יודעים לעשות:

קורס פלרינג

להטטנות בר, יוגב מועלם נחשב לברמן המעוטר ביותר בישראל, מומחיותו, פלרינג!!! כאלוף ישראל בפלרינג יוגב הביא עימו לבר מאסטר את כל הידע הדרוש על מנת לפתח את סדנת הפלרינג המקצועית ביותר שיש היום, סדנא בה הסטודנט לומד במהלך חודש איך להיות להטוטן בר אמיתי!

כנסו כעת לצפייה והתרשמו מהביצועים של יוגב:

הסדנא להכנת בירה ביתית

בסדנא זו שפותחה ע"י אוהד שמואלביץ‘, סטודנט בבר מאסטר הלומד מיום א‘ איך להכין בירה טובה ואיכותית, לומד את כל הידע הדרוש על מנת לעשות זאת בביתו שלו, סדנא מעשירה כיפית שנותנת לתמיד היבט אחר על עולם הבירה כפי שאנו מכירים אותו!

תחרות הברמנים של בר מאסטר לבוגרים

יתרון נוסף בבר מאסטר שקיים אך ורק בבית הספר הרשמי לברמנים בישראל, הוא התחרות לבוגרים, הרי כבר ידוע שברמן יכול להגיע להישגים חוצי גבולות, ולייצג את המדינה ואת עצמו בעולם הגדול, בתחרויות נוצצות ומושקעות, הדרך לשם לא חייבת להתחיל בלי ניסיון,  בבר מאסטר נותנים לתמיד את הבמה להתחרות בתחרות מובילה מקצועית לכל דעה, שבה התלמידים עוברים שלב אחר שלב עד ההגעה לגמר, והזוכה שימו לב, זוכה בכרטיס טיסה לחו"ל ומספר פרסים נוספים לו ולמקומות 2 ו-3.

 

אז, כפי שניתן להתרשם אין ספק שהבחירה ללמוד את מקצוע ה"ברמן", זו החלטה שדורשת חשיבה אך איזה כיף לדעת שכתלמיד של בר מאסטר אתה מקבל את הכל, כל הפרמטרים הכי מקצועיים שקיימים עוטפים אותך ומלווים אותך אפילו לאחר קורס הברמנים, עד להצלחה אמיתית, ולאלו מכם ששואלים אבל כמה זה עולה לי, ניתן לומר דבר אחד וזה בהתחייבות המחיר לא יהיה הזול ביותר שתמצאו אבל ללא ספק בבר מאסטר תקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם, ואת זה אתם מוזמנים לבדוק בעצמכם .

 

אז רגע לפני שאתם מחליטים איפה לעשות קורס ברמנים, תעשו חושבים, ותגלו שרק בבר מאסטר ניתן ליהנות מטכנולוגיה חדישה, מקצועיות ללא פשרות ושירות ברמה אחרת.

נתראה על הבר (מאסטר).

מוזמנים לבקר אותנו גם בפייסבוק

לבירור והרשמה לקורסי ההמשך שלנו, צרו קשר עוד היום

 

יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!
טעימה מקורס ברמנים 2018