קורס ברמנים

קורס ברמנים מקצועי ואיכותי באווירה חוויתית ומהנה ובמחיר שווה במיוחד (ניתן לתשלום גם על חשבון הפיקדון הצבאי). בית הספר לברמנים הרשמי והגדול בישראל, בר מאסטר, הוקם בשנת 1998 ומאז הכשיר עשרות אלפי ברמנים וברמניות בכל רחבי הארץ. הקורס מקיף כ-60 שעות לימוד (עיוני ומעשי) ומתקיים בפאבים ובברים המובילים בישראל, עם אלכוהול אמיתי ואיכותי. בסיום הקורס אתם מקבלים תעודת ברמן בין לאומית היחידה בישראל, באמצעותה תוכלו לעבוד מאחורי הבר בכל מקום בעולם, בנוסף אנו מתחייבים למציאת עבודה בתחום בתום קורס הברמנים.

קורס ברמנים באווירה חוויתית וכיפית

קורס ברמנים בבית הספר לברמנים בר מאסטר

הקורס בבר מאסטר, בית הספר הרשמי לברמנים בישראל מועבר לרוב לחבר'ה צעירים באווירה חוויתית ומהנה הרוצים להשתלב כברמנים בברים המובילים ולהרוויח משכורות גבוהות במיוחד בשילוב עבודה מהנה. קורס הברמנים שלנו הפך לשם נרדף למקצוענות, רצינות, התמדה והצלחה לא בכדי, אנו מספקים:

  1. תוכנית לימודים מקיפה בשיטה חדשה וייחודית F.M.T, מודרנית ועדכנית על עולם האלכוהול
  2. מדריכים מנוסים ומובחרים בעלי ניסיון מאחורי הבר מעל 7 שנים, שנותנים את הנשמה בשביל כל סטודנט בקורס
  3. הכנה אופטימלית לשוק העבודה הכוללת את כל הפרמטרים שברמן וברמנית צריכים

רוצים להנות בעבודה ולהרוויח משכורת גבוהה? צרו קשר כעת ואנו נחזור אליכם בהקדם

ברמנית מתרגלת קוקטיילים בקורס ברמנים

סביבת הלימוד בקורס

שיעורי קורס הברמנים של בר מאסטר מועברים בברים ופאבים אמיתיים ומובילים בכל רחבי הארץ, זהו המקום בו מתנהלים השיעורים העיונים והמעשיים, מלבד האווירה הייחודית והמדליקה אותה חווה כל סטודנט וסטודנטית, כל פאב מכיל מבנה בר מקצועי ותצוגת משקאות נבחרים. בו הסטודנטים בקורס מתפקדים בתור ברמנים ולקוחות גם יחד. בשיטה זו כל סטודנט יכול להטמיע ולהפנים את דרכי עבודתו של הברמן בזמן אמת.

תרגול ברמנים עם אלכוהול אמיתי

כל סטודנט מתמקצע ומכיר את עולם הקוקטיילים בפרט ועולם האלכוהול בכלל טוב יותר. כמו שאמרנו 100% אלכוהול אמיתית ואיכותי שווה 100% תרגול נכון. בכל כיתה בקורס (בכל הספינים) עומד לרשות התלמידים מיטב הציוד המקצועי הנדרש בכדי לתרגל כברמן: שייקרים מנירוסטה, בלנדרים מקצועיים, כותש קרח, קרשי חיתוך, סכיני דקורציה, כפיות בר, פרימיקסים, סטיררים, פוררים ועוד.

המדריכים בבית הספר לברמים - בר מאסטר

לרשות בר מאסטר עומדת נבחרת חלומות של ברמנים וברמניות מובילים, בעלי וותק וניסיון של שנים מאחורי הבר, שמוכנים לתת את הלב והנשמה שלהם כדי שתצאו הברמנים הכי טובים שאפשר. כל מדריך ומדריכה נבחר בתהליך קפדני של סינון ארוך, הכולל ראיונות וחצי שנה של התלמדות, שרק בסוף התהליך ידע המדריך האם הוא יהיה מספיק ראוי לקבל תלמידים של בר מאסטר.

תרגול עם אלכוהול אמיתי בבר מאסטר

רוצים להנות בעבודה ולהרוויח משכורת גבוהה? צרו קשר כעת ואנו נחזור אליכם בהקדם

מבנה קורס הברמנים

כל השיעורים בקורס הברמנים של בר מאסטר מתחלקים לשני חלקים: תיאורטי ומעשי.

חלק התיאורטי של קורס הברמנים

בחלקו הראשון של השיעור נלמד את נושאי הלימוד הבאים

ברנדי וקוניאק / משקאות לבנים / ליקרים / יין / בירה / קפה / אפרטיף ודזסטיף / וויסקי וכו'

בחלק זה לצד החומר התיאורטי המפורט טועמים התלמידים מבחר מותגים מובילים מכל משקה ומשקה.

החלק המעשי של קורס הברמנים

בחלקו השני של השיעור מתרגלים הסטודנטים ממיטב הקוקטיילים הקלאסיים, הקולינריים והאקזוטיים המפורסמים מהארץ ומהעולם. עולם הקוקטיילים מתחלק למספר קטגוריות: משקאות ארוכים ומעורבבים, משקאות וורמוט, משקאות לימון, משקאות אקזוטיים, משקאות קפה, משקאות יין, משקאות שמנת, משקאות שאט וכו‘. בכל שיעור מתורגלת קטגורית קוקטיילים שונה. זאת לצד סימולציות רבות שכוללות עבודה מול בונים, עבודה מול לקוחות, עבודה בלחץ וכו'

 סניפי קורס ברמנים מקצועי בכל הארץ

מאז הקמתנו הכשרנו בבר מאסטר עשרות אלפי ברמנים מקצועיים בכל רחבי הארץ, עקב ההצלחה ולמען הנוחות, החלטנו לפתוח סניפים נוספים. בר מאסטר, בית הספר הרשמי לברמנים ותרבות השתייה בישראל, פועל כיום בשמונה סניפים ברחבי הארץ,

אז איפה תרצו לעבור את קורס הברמנים?

קורס ברמנים בהרצליה   קורס ברמנים בבאר שבע   קורס ברמנים בתל אביב

קורס ברמנים בירושלים   קורס ברמנים רחובות        קורס ברמנים באילת

קורס ברמנים בחיפה


להרשמה לקורס ברמנים צרו קשר כעת ואנו נשוב בהקדם
או התקשרו עכשיו 1-700-703-702

  • קורס ברמנים המלצותקורס ברמנים המלצות
    רוצים לקרוא ביקורת על בר מאסטר? לרשותכם עדיות רבות של בוגרים המספרים על קורס הברמנים בבר מאסטר והיכן הם עובדים כיום, כנסו כעת!
יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!!!
טעימה מקורס הברמנים החדש

2