קורס ברמנים

קורס ברמנים המקצועי, המקיף והאיכותי בישראל באווירה חוויתית ומהנה ובמחיר משתלם במיוחד, הצטרפו להצלחת הברמנים שלנו בברים המובילים בישראל. 

צפו ברביב אהרון מדריך קורס ברמנים מכין קוקטייל מפרק לאוזן:

 

לבירור והרשמה לקורס הקרוב, לחצו כאן!

בית הספר לברמנים הרשמי והגדול בישראל, בר מאסטר, הוקם בשנת 1998 ומאז הכשיר עשרות אלפי ברמנים וברמניות בישראל. הקורס שלנו מקיף כ-60 שעות לימוד (עיוני ומעשי) ומתקיים בפאבים המובילים בישראל, כן כן פאבים אמיתיים בהם אתם מתרגלים מאחורי הבר. בסיום הקורס אתם מקבלים תעודת ברמן בין לאומית היחידה בישראל, תוכלו לעבוד מאחורי הבר בכל מקום בעולם, שימוש  באלכוהול 100% פרימיום, איכותי ואמיתי, התחייבות לעבודה בסיום הקורס, והחוויה? בלתי נשכחת!

מגוון קורסי ברמנים

סטודנט לקורס ברמנים בבר מאסטר מתרגל

קורס ברמנים מקצועי

קורס זה כולל 11 מפגשים בבר אמיתי בו המדריך יחד עם הסטודנטים מתרגלים הכנת משקאות אלכוהוליים מגוונים, קוקטיילים, כלי עבודה של ברמן, סביבת עבודה מאחורי הבר, מושגים כלליים על עולם האלכוהול, תרגול מעשי, טעימות ועוד נושאים רבים אשר מכינים אתכם לחיי הלילה בברים.

סטאז קורס ברמנים בבר אמיתי

קורס ברמנים לחיילים

חיילים לקראת שחרור, כאלו הנמצאים בחופשת שחרור או לאחר השחרור מצה"ל, אתם זכאים לתשלום באמצעות הפיקדון הצבאי, היות וקורס הברמנים שלנו מוכר על ידי הרשויות. בנוסף שעות הקורס לחיילים מותאמות לשעות ריאליות בהן יש לכם זמן פנוי ויתרונות נוספים. למידע

מדריך קורס ברמנים לאחר קוקטייל אחד יותר מידי

קורס ברמנים מקיף

קורס זה הוא המקיף ביותר בישראל ויקח אתכם למקום מקצועי שאין שני לו בישראל בעולם חיי הלילה והאלכוהול. קורס ברמנים מקיף כולל בתוכו את הקורס המקצועי במסלול הרגיל שלנו, בנוסף מתקיימים מפגשים בייקב מוביל בארץ שם אתם לומדים על עולם היין, ניחוחות ונכנסים לעובי הקורה בנושא זה. מפגש נוסף מתקיים במבשלת בירה בה לומדים על התסיסה, עולם הבירה ורואים מקרוב את כלל התהליך. עוד מפגש הוא בנושא משקאות קולינאריים, מפגש מעניין מאוד בה אתם לומדים את הקשר שבין קוקטייל לכוסברה ומפגשים נוספים.  

 

צפו במדריך קורס ברמנים מכין דאקירי מקצועי:

 

 

לבירור והרשמה לקורס הקרוב, לחצו כאן!

ייתרונות בקורס ברמנים עם בר מאסטר

דגש על התלמיד

קורס הברמנים שלנו הוקם על בסיס הבנה הפשוטה שבו הסטודנט בקורס הוא החשוב ביותר והוא צריך לקבל את כל הידע והתמיכה הטובים ביותר וזאת על מנת להוציא לשוק ברמן שהוא מאסטר ועליו תמיד נבחין בהילה זוהרת המבדילה אותו משאר הברמנים

המדריכים המקצועיים ביותר

בר מאסטר הקימה מערך הדרכה שלא נראה כמוהו ואיגדה בתוך מחלקת ההדרכה של קורסי הברמנים את טובי המדריכים בתחום האלכוהול, ברמנים שמאחוריהם מינימום 7 שנות עבודה וניסיון עשיר של עבודה מאחורי הבר, ניהול ברים, מסעדות וחיי הלילה בכלל. בכל עיר תמיד נמצא את הברמן הבולט ביותר והוא מזוהה באופן מובהק עם בר מאסטר.

אלכוהול אמיתי

אצלנו לא תמצאו מים בצבעים, השימוש בקורסים הוא באלכוהול איכותי ואורגינלי! חשוב לנו לשמור על רמת מקצועיות ללא פשרות, באמצעות הכנת משקאות אלכוהוליים אמיתיים נוכל יחד איתכם להגיע לרמות טעם ואנינות בטעמים של המשקאות שאותם אנו מכינים ללקוחת ושותים בעצמנו.

תעודת ברמן בינלאומית

בסיום קורס הברמנים אתם מקבלים תעודה בינלאומית היחידה בישראל! תעודת ברמן W.B.S.A באמצעותה ניתן להתקבל לכל פאב ומועדון בעולם אשר מכבד את עצמו, כמובן גם בישראל

קורס ברמנים בפאב אמיתי

כלל הקורסים שלנו נערכים אך ורק בפאבים אמיתיים ולא בכיתת לימוד. הסיבה לכך מגיעה שוב מהמקצועיות שחשובה לנו מאוד. כאשר אתם מתרגלים בפאב עצמו, אתם נכנסים למעשה לאווירת הבר ולעבודה עם הכלים מאחורי הבר, כל כלי במקום שלו ולא כאשר הכל מסודר על שולחן בכיתה. כך ההתמקצעות גבוהה יותר.

מחיר קורס ברמנים

קורס ברמנים בבר מאסטר במחיר המשתלם בארץ בהתחייבות! מעבר לעובדה שהקורס הוא במחיר הנוח והמשתלם ביותר, ניתן לשלם עבור הקורס גם באמצעות הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.

התחייבות לעבודה לבוגרים

אנו מתחיבים לכל בוגר ובודרת קורס ברמנים בבר מאסטר למציאת עבודה בתחום בסיום הקורס. אין לכם סיבה לדאגה בנושא זה. כל בר בארץ ישמח ואף ממתין בתור לקבל ברמן / ברמנית איכותיים ומקצוענים אשר סיימו קורס ברמנים בבר מאסטר.

סטאז' מקצועי מאחורי הבר

במפגש האחרון בקורס הברמנים, אנחנו מתרגלים עבודה כברמנים מאחורי הבר לערב שלם, כן, תרגול אמיתי ומקצועי המכין אתכם לעבודה ההולכת ובאה. 

ברמנים בוגרים של בר מאסטר הם המקצועיים ביותר בישראל

מלאו פרטים כעת והצטרפו גם אתם להצלחה!

אין כמו קורס ברמנים עם בר מאסטר

הקורס בבר מאסטר, בית הספר הרשמי לברמנים בישראל מועבר לרוב לחבר'ה צעירים באווירה חוויתית ומהנה הרוצים להשתלב כברמנים בברים המובילים ולהרוויח משכורות גבוהות במיוחד בשילוב עבודה מהנה. קורס הברמנים שלנו הפך לשם נרדף למקצוענות, רצינות, התמדה והצלחה לא בכדי, אנו מספקים:

  1. תוכנית לימודים מקיפה בשיטה חדשה וייחודית F.M.T, מודרנית ועדכנית על עולם האלכוהול
  2. מדריכים מנוסים ומובחרים בעלי ניסיון מאחורי הבר מעל 7 שנים, שנותנים את הנשמה בשביל כל סטודנט בקורס
  3. הכנה אופטימלית לשוק העבודה הכוללת את כל הפרמטרים שברמן וברמנית צריכים

רוצים להנות בעבודה ולהרוויח משכורת גבוהה? צרו קשר כעת ואנו נחזור אליכם בהקדם

ברמנית מתרגלת קוקטיילים בקורס ברמנים

סביבת הלימוד בקורס

שיעורי קורס הברמנים של בר מאסטר מועברים בברים ופאבים אמיתיים ומובילים בכל רחבי הארץ, זהו המקום בו מתנהלים השיעורים העיונים והמעשיים, מלבד האווירה הייחודית והמדליקה אותה חווה כל סטודנט וסטודנטית, כל פאב מכיל מבנה בר מקצועי ותצוגת משקאות נבחרים. בו הסטודנטים בקורס מתפקדים בתור ברמנים ולקוחות גם יחד. בשיטה זו כל סטודנט יכול להטמיע ולהפנים את דרכי עבודתו של הברמן בזמן אמת.

תרגול עם אלכוהול אמיתי בבר מאסטר

רוצים להנות בעבודה ולהרוויח משכורת גבוהה? צרו קשר כעת ואנו נחזור אליכם בהקדם

מבנה קורס הברמנים

כל השיעורים בקורס הברמנים של בר מאסטר מתחלקים לשני חלקים: תיאורטי ומעשי.

חלק התיאורטי של קורס הברמנים

בחלקו הראשון של השיעור נלמד את נושאי הלימוד הבאים

ברנדי וקוניאק / משקאות לבנים / ליקרים / יין / בירה / קפה / אפרטיף ודזסטיף / וויסקי וכו'

בחלק זה לצד החומר התיאורטי המפורט טועמים התלמידים מבחר מותגים מובילים מכל משקה ומשקה.

החלק המעשי של קורס הברמנים

בחלקו השני של השיעור מתרגלים הסטודנטים ממיטב הקוקטיילים הקלאסיים, הקולינריים והאקזוטיים המפורסמים מהארץ ומהעולם. עולם הקוקטיילים מתחלק למספר קטגוריות: משקאות ארוכים ומעורבבים, משקאות וורמוט, משקאות לימון, משקאות אקזוטיים, משקאות קפה, משקאות יין, משקאות שמנת, משקאות שאט וכו‘. בכל שיעור מתורגלת קטגורית קוקטיילים שונה. זאת לצד סימולציות רבות שכוללות עבודה מול בונים, עבודה מול לקוחות, עבודה בלחץ וכו'

אז איפה תרצו לעבור את קורס הברמנים?


להרשמה לקורס ברמנים צרו קשר כעת ואנו נשוב בהקדם
או התקשרו עכשיו 1-700-703-702

  • קורס ברמנים המלצותקורס ברמנים המלצות
    רוצים לקרוא ביקורת על בר מאסטר? לרשותכם עדיות רבות של בוגרים המספרים על קורס הברמנים בבר מאסטר והיכן הם עובדים כיום, כנסו כעת!
יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!
טעימה מקורס ברמנים 2018