קורס ברמנים לחיילים

קורס ברמנים לחיילים משוחררים על חשבון הפקדון בשעות נוחות לחיילים לקראת שחרור ולמשוחררים. אצלנו בבית הספר הרשמי לברמנים בישראל, תוכלו להתמקצע עוד לפני יציאה לחיים האמיתיים כאזרחים.

חייל בקורס ברמנים מקצועי בבר מאסטר

קורס ברמנים לחיילים תפקידו להעניק לכם מקצוע איכותי בזמן השירות הצבאי ואחריו, באמצעות הקורס תוכלו לחסוך את הכסף לטיול שעליו חלמתם, לימודים שרוצים להתחיל וכמובן במקביל לעבוד כברמנים וליהנות גם מחיי לילה תוססים.

לבירור והרשמה לקורס ברמנים לחיילים

צרו קשר כעת

מחיר קורס ברמנים לחיילים

קורס ברמנים במחיר המשתלם בישראל תמצאו רק בבר מאסטר, בית הספר הרשמי לברמנים בישראל. מעבר לעובדה שהמחיר שלנו הוא המשתלם ביותר, תוכלו להשתמש גם בפיקדון צבאי, אותו אתם מקבלים בסיום השירות הסדיר. כך שאת מענק השיחרור שלכם לא תצטרכו ל"בזבז" ותוכלו להנות ממנו. בנוסף ניתן לעשות קורס ברמנים בזמן הצבא בשעות נוחות כך שבסיום השירות הצבאי תהיו כבר עם תעודה ברמן בין לאומית באמצעותה תוכלו למצוא עבודה בתחום, דואגים בקשר לחיפוש עבודה בתחום? אנו מתחייבים למציאת עבודה בתחום בסיום הקורס.

קורס ברמנים לעבודה מתגמלת

אם כן מדובר בקורס ברמנים שהוא על חשבון הפיקדון שמספק לכם עבודה בכל מקום שתרצו לעבוד כגון: ברים, מועדונים, פאבים, אולמות אירועים ועוד, בזמן השירות או כבר בשחרור עצמו. הקורס מיועד במיוחד עבור חיילים וחיילים משוחררים, הקורס כולל מגוון של חומרים תיאורטיים מענינים ומרתקים על עולם האלכוהול אשר יהפכו כל אחד מכם לברמן מקצועי ובנוסף מאפשרים לכל סטודנט בקורס, להשתלב בעבודות בעולם האזרחי, אנו מתחייבים למציאת עבודה בתחום בסיום הקורס.

אז מה לומדים בקורס?

במהלך הקורס תלמדו איך להיות ברמנים מקצועיים ותוכלו להשתלב בעולם הלילה והבילויים בקלות יתרה. הקורס יעניק לכם מנעד של כישורים, הוא יפתח את היצירתיות שלכם וילמד אתכם גם כישורי משחק רבים שתעזרו בהם לא פעם בעבודה, הוא ילמד מיקסולוגיה וכל מיני סדנאות בר ייחודיות שיצליחו לפתוח לכם דלתות רבות ולהשתלב בקלות בחיי הלילה המאתגרים. לכל אחד שעובר את הקורס מובטחת לו התחייבות למציאת עבודה. בין נושאי הלימוד בקורס, מזיגת בירה, ערבוב משקאות, שירות לקוחות, ניהול הבר עצמו, כמויות, סוגי כוסות, וויסקי, קוניאק, שקשוק ועוד...

חייל בקורס ברמנים על חשבון הפיקדון

פרטים שחשוב לדעת על קורס ברמנים לחיילים

בקורס עצמו תקבלו הכשרה מקצועית לעבוד כברמנים במקומות רבים, קורס הברמנים שלנו מועבר בשעות נוחות, בהתחשב בחיילים, אחה"צ ערב - שעות הקורס בין 17:00 ל 20:00, זאת על מנת לאפשר לחיילים ולחיילים המשתחררים להתפנות מעיסוקיהם ולהגיע לקורס בראש שקט ומוכנות לשתיית אלכוהול (לא מים בטעמים אלא אלכוהול פרימיום איכותי). לימודי אלכוהול וקורס ברמנים בפרט, מוכרים על ידי המדינה לצורך הפיקדון. מדובר במתנת שחרור חלומית לכל חייל שיוכל לקבל הדרכה מקיפה על רזיי השתייה והאלכוהול, ובתום הלימודים תעודה בין לאומית בעזרתה יתחיל את דרכו האזרחית ברגל ימין ולהרוויח משכורות שוות במיוחד וטיפים גבוהים.

קורס ברמנים לחיילים משוחררים

סיפוק רב לכל חייל

חיילים רבים מודאגים מה יהיה אחרי הצבא איך יתחילו את דרכם האזרחית, איך ייהנו מתקופה של חופש ועדיין יצליחו להרוויח את לחמם. אם כן, מדובר בקורס שעונה על כל המשאלות והצרכים. יש בו סיפוק רב, העבודה מתרחשת באזור בילויים עם צעירים ומוסיקה מסביב, מה שכל אחד אוהב, יש לה סטטוס מכובד והשכר משתלם מאוד במקומות רבים. הקורס יכול להיות על חשבון הפיקדון, שזה יתרון גדול בפני עצמו, היא גם מאפשרת לכל חייל או משתחרר את הזמן החופשי שלו במהלך היום, עבור לימודים אקדמיים, תכנון טיול, או תקופת מעבר קסומה ונאיבית שיש בה המון קסם וחופש. 

למאמרים רלוונטים לתחום האלכוהול

לחצו כאן

לבירור פרטים בנושא קורס ברמנים על חשבון הפיקדון

צרו עימנו קשר עוד היום

יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!
טעימה מקורס ברמנים 2018