קורס הברמנים המקצועי והמקיף בישראל

קורס ברמנים מקצועי, חוויתי עם אלכוהול אמיתי וחבר'ה צעירים המעוניינים להשתלב בעולם הברים והאלכוהול בישראל ובעולם. בבר מאסטר אתם מקבלים קורס מקצועי העורך כ-80 שעות ומחולק לחלק מעשי וחלק תאורתי, שני החלקים נערכים בפאבים מובילים בכל רחבי הארץ ובנוסף 4 מפגשים מעניינים במיוחד עליהם נפרט כאן למטה. משך הקורס אורך כחודש וחצי. קורס ברמנים מתאים לאנשים מעל גיל 18, חיילים משוחררים ואפילו לפני השחרור (ניתן לשלם על הקורס מחשבון הפיקדון)

קורס ברמנים מקצועי כ-80 שעות

מעוניינים בקורס ברמנים מקצועי מקיף? צרו קשר כעת

 

מה כולל קורס ברמנים מקיף?

קורס הברמנים המקיף שלנו, כולל מעבר לקורס הברמנים במסלול הרגיל, המכין אתכם במקצועיות מלאה לעולם הברים ועבודה מאחורי הבר ברמה המקצועית ביותר, גם 4 מפגשים נוספים בני 4 שעות כל מפגש. מפגשי קורס ברמנים מסוג זה נמצאים לצורך שיפור ושדרוג הרמה המקצועית שלכם מאחורי הבר בכל מקום בו תעבדו. 

אז מהם המפגשים הנוספים?

ביקור במבשלת בירה - יום בירה במבשלות קרלסברג הפותח לכם את הראש ומראה לכם את עולם הבירה והחשיבות שלה בעיני היצרן, תהליך הייצור והתסיסה ומידע מקצועי רב נוסף.

ביקור בייקב - יום יין ביקב ברקן בו נטעם ונבין יחד את רזי היין, חשיבות לאופן השימור שלו, סוגי כוסות לשתיית יין, טעימות ונושים נוספים.

יום מיקסולוגיה - יום מיקסולוגיה בו נלמד על קוקטיילים קולינריים המוכנים מעבר לאלכוהול ומיץ תפוזים מעשבי תיבול (נענע, בזיליקום, רוזמרין, מלפפון ועוד) ומלמדים אתכם על עולם הקוקטיילים לתקופה בה אנו חיים, בה הלקוחות רוצים משהו מעבר.

יום קפה - סדנת קפה איכותית ומעניינת, בה נלמד על מכונות הקפה השונות, סוגי קפה קיימים, אופן ההכנה, ציורי קפה ועוד.

 
קורס ברמנים מקיף ומקצועי

 

כמה זמן לוקח קורס ברמנים?

אנו מציעים שלושה מסלולים של קורסי ברמנים. קורס ברמנים מקצועי האורך כחודש, קורס ברמנים מקיף האורך כחודש וחצי וקורס ברמנים לחיילים העורך כחודש וחצי (היות והשעות מעט שונות ומותאמות לחיילים)

קורס ברמנים מקצועי אורך כ-80 שעות אקדמאיות ונפרס על תקופה של חודש, 11 מפגשים בני 4 שעות מלאות כל אחד. הקורס מחולק לחלק תאורתי ולחלק מעשי. כאשר החלק התאורתי והמעשי מועברים בר אמיתי, כך ניתן ללמוד ולתרגל בזמן אמת מזיגה נכונה, ערבוב משקאות, שקשוק, כמויות, סוגי כוסות, סוגי משקאות אלכוהוליים ועוד המון המון תוכן מעניין ותרגול פרקטי מקצועי המכשיר אתכם להיות ברמנים מהשורה הראשונה!

 

רוצים לשמוע עוד?

צרו קשר ונשוב בהקדם

קורס ברמנים מקצועי מפגש 6

הליך הכשרת ברמנים

מדובר בשילוב של מספר גורמים, שבזכותם כל תלמיד לאורך כל השנים זכה לקבל את תוכנית הלימודים המקיפה והמעודכנת ביותר שיש בכדי להיות ברמן, ע"י המדריכים המובחרים ביותר בתחום שעברו קורס ברמנים עם בר מאסטר, וכל זאת במטרה אחת ברורה - לצייד את בוגרי בר מאסטר בכל הכלים, הידע התאורטי והמעשי על מנת שיוכלו להשתלב בצורה המהירה והמקצועית ביותר על הבר בכל מקום עבודה.

התוצאה: בוגרי קורס ברמנים ב"בר-מאסטר" משולבים מגוון פאבים וברים בארץ ובעולם כולו, נהנים מעבודתם, מרוויחים משכורות וטיפים שווים במיוחד וממליצים על הקורס לתלמידים נוספים, כך התרחבה הרשת עם השנים.

סביבת הלימוד לברמן

כלל השיעורים של בר מאסטר מועברים בברים ופאבים אמיתיים ומובילים, זהו המקום בו מתנהלים השיעורים העיונים והמעשיים מלבד האווירה הייחודית והמדליקה, מכיל כל פאב שכזה, מבנה בר מקצועי ותצוגת משקאות נבחרים. בפאבים אלו התלמידים מתפקדים בתור ברמנים ולקוחות גם יחד. בשיטה זו כל תלמיד יכול להטמיע ולהפנים את דרכי עבודתו של הברמן בזמן אמת, ללמוד ולתרגל עם אלכוהול אמיתי.

כמה זמן קורס ברמנים

סביבת עבודה של ברמן אמיתי 

גולת הכותרת של השיעורים: תרגול עם אלכוהול אמיתי. כך כל ברמן עתידי יכול להתמקצע ולהכיר את עולם הקוקטיילים ומגוון המשקאות טוב יותר. כמו שאמרנו 100% אלכוהול שווה 100% תרגול. בכל כיתה עומדים לרשות התלמידים מיטב הציוד המקצועי כגון: שייקרים מנירוסטה, בלנדרים מקצועיים, כותש קרח, קרשי חיתוך, סכיני דקורציה, כפיות בר, פרימיקסים, סטיררים, פוררים ועוד.

קורס מקיף למוומחיות מאחורי הבר

צרו קשר עוד היום ובקרוב תתחילו לשקשק משקאות אלכוהולים, להנות ולהרוויח המון!

יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!
טעימה מקורס ברמנים 2018