קורס ברמנים לחיילים

אתם משרתים בצבא ויש לכם זמן חופשי, לא בא לכם עדיין להתחיל ללמוד את המקצוע שעליהם אתם מפנטזים יום אחד, הרי טרם עשיתם את הטיול שאחרי וכל עוד אפשר לבלות וליהנות זה הזמן! אבל תחשבו על האופציה המעניינת שבזמן הפנוי שלכם מהצבא, או ישר אחרי השחרור- כשאתם הולכים לברים ומסיבות ומתעניינים במשקאות שמציעים לכם, אולי לעבור קורס קצר של ברמנים?

משקה שנעשה בקורס ברמנים על חשבון הפיקדון

קורס ברמנים לחיילים תפקידו להעניק לכם מקצוע איכותי בזמן השירות וגם אחריו, בעזרתו תוכלו לחסוך את הכסף לטיול שעליו אתם חולמים, או ללימודים שאתם משתוקקים ללמוד ולהמשיך במקביל לעבוד בו וליהנות גם מחיי לילה תוססים.

קורס עם עבודה מתגמלת

אם כן מדובר בקורס ברמנים שהוא על חשבון הפיקדון שמספק לכם עבודה בכל מקום שתרצו לעבוד; כמו ברים, מועדונים, אולם אירועים וכו', בזמן השירות או כבר בשחרור עצמו. הקורס מיועד במיוחד עבור חיילים וחיילים משתחררים, הוא כולל מגוון של חומר תיאורטי מעניין ומרתק שיהפוך כל אחד לברמן מקצועי ויאפשר לכל אחד להשתלב בעבודות בעולם האזרחי.

מה לומדים בקורס?

במהלך הקורס תלמדו איך להיות ברמנים מקצועיים ותוכלו להשתלב בעולם הלילה והבילויים בקלות יתרה. הקורס יעניק לכם מנעד של כישורים, הוא יפתח את היצירתיות שלכם וילמד אתכם גם כישורי משחק רבים שתעזרו בהם לא פעם בעבודה, הוא ילמד מיקסולוגיה וכל מיני סדנאות בר ייחודיות שיצליחו לפתוח לכם דלתות רבות ולהשתלב בקלות בחיי הלילה המאתגרים. לכל אחד שעובר את הקורס מובטחת לו התחייבות למציאת עבודה.

משקה אלכוהולי שנוצר בקורס ברמנים לחיילים

עוד פרטים שחשוב לדעת

בקורס עצמו תקבלו הכשרה מקצועית לעבוד כברמנים במקומות רבים, הקורס ברמנים יועבר בשעות נוחות, בהתחשב בחיילים, אחה"צ ערב - שעות הקורס בין 17:00 ל20:00, זאת על מנת לאפשר לחיילים ולחיילים המשתחררים להתפנות מעיסוקיהם ולהגיע לקורס. לימודי אלכוהול וקורס ברמנים בפרט, מוכרים על ידי המדינה לצורך הפיקדון. מדובר במתנת שחרור חלומית לכל חייל שיוכל לקבל הדרכה מקיפה על רזיי השתייה והאלכוהול, ובתום הלימודים תעודה בין לאומית בעזרתה יתחיל את דרכו האזרחית ברגל ימין ולהרוויח כסף טוב.

סיפוק רב לכל חייל

חיילים רבים מודאגים מה יהיה אחרי הצבא איך יתחילו את דרכם האזרחית, איך ייהנו מתקופה של חופש ועדיין יצליחו להרוויח את לחמם. אם כן, מדובר בקורס שעונה על כל המשאלות והצרכים. יש בו סיפוק רב, העבודה מתרחשת באזור בילויים עם צעירים ומוסיקה מסביב, מה שכל אחד אוהב, יש לה סטטוס מכובד והשכר משתלם מאוד במקומות רבים. הקורס יכול להיות על חשבון הפיקדון, שזה יתרון גדול בפני עצמו, היא גם מאפשרת לכל חייל או משתחרר את הזמן החופשי שלו במהלך היום, עבור לימודים אקדמיים, תכנון טיול, או תקופת מעבר קסומה ונאיבית שיש בה המון קסם וחופש. 

ראו גם: קורס ברמנים מקצועי

צרו עימנו קשר עוד היום ותוכלו להנות מקורס ברמנים איכותי על חשבון הפיקדון smiley

יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!!!
טעימה מקורס הברמנים החדש