למה ללמוד בבר מאסטר

המאה ה- 21 היא מאה המלאה בידע המציף אותנו מכל מקום, אנחנו נמצאים בחברה ובעולם בו הכשרה מקצועית בתחום כזה או אחר מהווה לפעמים את ההבדל בין הצלחה ושכר טוב לבין עוד עבודה, בעולם בו יש דרישות לאיכות והתמקצעות אישית בכל מקום, לא ניתן יותר לחלטר או להתפשר על פחות מהטוב ביותר. בעבר היו הברמנים בדרך כלל מוזגי משקאות נטו, הבארים היו באיכות ירודה ורוב המשקאות שהיו נמזגים היו מתוצרת הארץ.

 
קורס ברמנים מקצועי ואיכותי בבר מאסטר
 
 
בר מאסטר היסטוריה
לקראת סוף המליניום שעבר הוקמה חברת "בר מאסטר" בית הספר הרשמי לברמנים בישראל, מיזם שנולד משיתוף פעולה בין דוריאן קופיט המנכ"ל הנוכחי של הביה"ס, אחד מאנשי האלכוהול ותרבות הבר והשתייה המוערכים ביותר בישראל, דוריאן שבעבר כברמן ייצג מדינה שלמה בתחרות היוקרתית בעולם תחרות "רמי מרטן" וזכה בה במקום הראשון באחת הקטגוריות הנחשבות, החל בשיתוף הפעולה עם ביה"ס "תדמור" ולאחר כמה שנים נפרדו ובר מאסטר בשנת 2010 הינה חברה עצמאית והגדולה ביותר בישראל בתחום הכשרות ברמנים, בית הספר לברמנים בר מאסטר מונה את הספינים הבאים: תל אביב, באר שבע, רחובות, חיפה, הרצליה, ירושלים, אילת וסניפים נוספים עשויים להפתח בהמשך על מנת לספק קורס ברמנים לכל אדם בקרבה לאזור מגוריו.
 
צרו קשר עוד היום ונציג בר מאסטר יחזור אליכם בהקדם עם פרטים מלאים
 

קורס ברמנים בדגש על התלמיד

ביה"ס הוקם על בסיס הבנה הפשוטה שבו התלמיד הינו החשוב ביותר, והתלמיד צריך לקבל את כל הידע והתמיכה הטובים ביותר וזאת בכדי להוציא לשוק לא עוד ברמן, אלא ברמן שסביבו, ואני מצטט את דוריאן, "סביב הברמן של בר מאסטר תמיד נבחין בהילה שסובבות אותו שמבחינה אותו משאר הברמנים", וכך היה, בר מאסטר הקימה מערך הדרכה שלא נראה כמוהו ואיגדה בתוך מחלקת הההדרכה את טובי המדריכים בתחום האלכוהול, ברמנים שמאחוריהם מינימום 7 שנות עבודה וניסיון עשיר של עבודה מאחורי הבר, ניהול ברים מסעדות, שבכל עיר תמיד נמצא את הברמן הבולט ביותר מזוהה באופן מובהק עם בר מאסטר, לא כל אחד יכול להיות מדריך בברמאסטר הדרישות קפדניות וכל זה על מנת לשמור על סטנדטים גבוההים של מקצועיות והכשרה בעלת עומק של אדם שמכיר את התחום ואלו הם חייו וכך, הוא מעביר בצורה הטובה ביותר את המסר לתלמיד.
 
כמה עולה קורס ברמנים
 
מחלקת השמה רעיון מקורי שממנף את התלמיד.
אז בבר מאסטר הבינו שיש צורך אחד גדול מאד ואינטרס לתלמיד שעליו אנחנו חייבים לשמור, האינטרס שבו התלמיד יסיים את הקורס ולאחר מכן יעבוד.  כנות היא מילת המפתח ורק כדיי להוכיח כמהה בר מאסטר היא חברה המאמינה ביכולות שלה, כבר בשלב הראשוני בו התלמיד חותם על תחילת הקורס מצוין בפירוש את התחייבות החברה כלפיי התלמיד, והתחייבות זאת אומרת שמחלקת ההשמה מתחייבת לתלמיד למציאת עבודה.
צרו עימנו קשר ונציג בר מאסטר יחזור אליכם בהקדם לפרטים נוספים
 
לימוד שיטת ה –F M T
עכשיו בואו ונכנס לעובי הקורה ונעמוד על ההיתרונות הבולטים שיש לקורס ברמנים בר מאסטר ונכיר את מערך ההדרכה והשיטה בה היחודית בה התלמיד מקבל את החומר המעובר לו במהלך הקורס ברמנים, הרי כולנו יכולים לבחור מדריכים טובים וללמד, השאלה היא איך? שיטת ה F M T  הינה שיטה יחודית הפותחה ע"י דוריאן קופיט ראשי התיבות של שיטה זאת, full menu traning, במילים אחרות תרגול תפריט המלא  של הבר, בבר מאסטר הבינו דבר אחד, שלהכשיר תלמיד בצורה טובה לא מסיים את המלאכה אם התלמיד לא הוכשר הלכה למעשה לעבוד לפי מה שנהוג בשוק העבודה והברים היום, שיטה זו מקנה לתלמיד, ידע עצום וצבירה של שעות של תרגול בצורה חיה מול תלמידים אחרים, לפי מה שנהוג בשוק ובברים, החל מכרטיסיות תרגול המדמות הזמנה אמיתית בבר לפי תוכנות המחשב הקובלות בברים, הכרות עם שיטות מזיגה והגשה שמותאמות לשנים אלו, הכרות עם בירות האלכוהול העולמיות כמו לונדון, ניו יורק, מילאנו, כל זאת כדי להכשיר תלמיד שייצא לשוק העבודה בצורה הכי מושלמת ומותאמת למה שקיים בתרבות האלכוהל המקומית והעולמית, שיטת ה – F M T  מעניקה בנוסף יתרון אחד עצום ביטחון עצמי ומקצועיות לתלמיד וזאת בליוי צמוד של מדריכי בר מאסטר, שיטה זו ללא ספק הפכה את קורס הברמנים של בר מאסטר לקורס הטוב ביותר בישראל. .
 
שימוש באלכוהול אמיתי
אז הנה נכנסנו לבר כתלמידים ושמענו על מגוון הקוקטיילים שנלמד, שימו לב, בבר מאסטר כלל קורסי הברמנים נלמדים אך ורק על אלכוהול אמיתי תוצרת חוץ. ובמהלך השיעורים מתורגלים כ – 150 קוקטיילים בממוצע, כשההיתרון הבולט מכולם, וזה ששם את תלמידי בר מאסטר במקום הראשון ומדרג אותם במדרג איכות אחר לגמרי הוא, השימוש באלכוהל אמיתי במהלך התרגולים!!!     כן כן, כל האלכוהול הוא אמיתי לחלוטין תוצרת חוץ, ללא שימוש בחומרי צבע, אלא ועוד מוסיפים לאיכות ומקצועיות הקורס, ומעמידה את העליונות האמיתית של בר מאסטר בעולם הכשרת הברמנים הארצית.
 
קורסי ברמנים מחיר
 
ומה לומדים???
עוד קצת הבנה על טיבה האיכותה של שיטת ה – F M T   אנחנו יכולים לקבל מתכני הקורס המועברים, אורך הקורס המקצועי השלם של בר מאסטר מקיף כ- 80 שעות לימוד אקדמאיות מקיפות ומלאות, המתחלקות במחציתם לחלק עיוני ומחציתם לחלק מעשי בו התלמידים נכנסים לבר אמיתי לחלוטין ומתרגלים בצורה חופשית לחלוטין, ממש כמו ברמנים בעבודתם היומיומית, תכני הקורס כוללים – שעורים בנושאים הבאים :
ברנדי וקוניאק, ליקרים, וודקה, ג‘ין, רום טקילה, יין, וויסקי, מיקסולג‘י (תורת הערבוב), קפה (כלל תלמידי בר מאסטר מקבלים שיעור בונוס באקדמיה לקפה שממוקמת בהרצליה בו התלמידים עוברים הכשרה מקצועית על קפה, ומקבלים תעודת בריסטה, שבריסטה הינה תעודה מקצועית לברמן קפה, ותעודה זו ניתנת לתמידיי בר מאסטר כחלק מהקורס!), בנוסף קיימים מספר שעורים נוספים כגון פלרינג (להטטנות בר) וכו‘....
בשלב המעשי התלמידים לומדים קרוב ל – 200 קוקטיילים ואת חלקם הגדול הם מתרגלים באופן שוטף, כמו שכבר נאמר, עם אלכוהול אמיתי!!!  
ובנוסף מקבלים התלמידים בקורס הברמנים של בר מאסטר גישה לסימולטור תרגולים ייחודי ויחידי מסוגו בארץ ובעולם, המדמה את העבודה בבר ומעניק לתלמידים של בר מאסטר עשרות שעות של תרגול מאחורי בר.
כמו כן בבר מאסטר מאמינים כי התלמיד לא צריך לכתוב דבר וחצי דבר במהלך השיעור ולשם כך הוציאו את דיסק הלימוד המכיל  מצגת מדהימה שבה קיים כל החומר הלימודי שהתלמיד זקוק לו לצורך הלימוד, בנוסף בדיסק תמצאו סרטונים, תמונות של כל המותגים הקיימים בארץ, טפסים ועזרי לימוד כגון כרטיסיות לימוד מיוחדות וכו‘...                                
התכנים בקורס הברמנים הינם מעניינים מאד ומעשירים את התלמיד בידע רב הנחוץ והכרחי לו בלי לסטות מעיקר הדברים החשובים, תלמידי בר מאסטר שהשתלבו כבר בשוק העבודה בברים השונים יעידו תמיד כי שיטת הלימוד בבר מאסטר עובדת, וכי על ראשם הייתה הילה שהבדילה אותם מברמנים אחרים, אותה עילה שמקנה ערכים, ומקצועיות ללא פשרות ואלו  עזרו להם להגיע להישגים קידום והצלחה אישית בתחום וכולם יעידו שקורס ברמנים עושים רק בבר מאסטר.
וזה עוד לא הכל...
 
קורסי המשך...
כמו בכל מערכת לימודית גם בבר מאסטר הבינו שיש חשיבות להעמיק ולחדד את התמקצעות התלמיד במספר נושאים נוספים מתוך עולם הבארים והאלכוהול,, ולפיכך תלמידים שסיימו את קורס הברמנים ויהיו לבצע התמחות באחד או יותר מהתכנים הבאים יוכלו להמשיך לקורס המשך:
סדנת הלטה ארט – אומנות הקפה, סדנא בה לומדים על עולם הקפה מא‘ עד ת‘, סוגי קפה מכונות חברות, ועוד, מדריכי בר מאסטר בתחום הקפה הם מן המובילים בארץ בתחומם, ולאחר הסדנא הבוגר הוא איש קפה אמיתי שיודע לצייר על קפה אפילו דובים, פרחים, ויודע להרשים אפילו את וותיקי עולם הקפה! הקורס מועבר באקדמיה לקפה בהרצליה שהינה חברת בת של בר מאסטר המלמדת מעל ל- 300 לקוחות מתחום הקפה בכל הארץ.
כנסו ליו טיוב ותראו מה אנחנו יודעים לעשות:
http://www.youtube.com/watch?v=fUpB0EIGnNw
 
קורס פלרינג -  להטטנות בר, יוגב מועלם נחשב לברמן המעוטר ביותר בישראל, מומחיותו, פלרינג!!! כאלוף ישראל בפלרינג יוגב הביא עימו לבר מאסטר את כל היידע הדרוש על מנת לפתח את סדנאת הפלרינג המקצועית ביותר שיש היום, סדנא בה התלמיד לומד במהלך חודש איך להיות להטוטן בר אמיתי ! כנסו עוד היום ליו טיוב והתרשמו מהביצועים של יוגב:
http://www.youtube.com/watch?v=DOPQm3YmjZY
 
הסדנא להכנת בירה ביתית – בסדנא זו שפותחה ע"י אוהד שמואלביץ‘, התלמיד לומד מיום א‘ איך להכין בירה טובה ואיכותית, לומד את כל היידע הדרוש על מנת לעשות זאת בביתו שלו, סדנא מעשירה כייפית שנותנת לתמיד היבט אחר על עולם הבירה כפי שאנו מכירים אותו!
 
תחרות הברמנים של בר מאסטר לבוגרים -  יתרון נוסף בבר מאסטר שקיים אך ורק בביה"ס, הוא התחרות לבוגרים, הרי כבר ידוע שברמן יכול להגיע להישגים חוצי גבולות, ולייצג את המדינה ואת עצמו בעולם הגדול, בתחרויות נוצצות ומושקעות, הדרך לשם לא חייבת להתחיל בלי ניסיון,  בבר מאסטר נותנים לתמיד את הבמה להתחרות בתחרות מובילה מקצועית לכל דעה, שבה התלמידים עוברים שלב אחר שלב עד ההגעה לגמר, והזוכה שימו לב, זוכה בכרטיס טיסה לחו"ל ומספר פרסים נוספים לו ולמקומות ה  -2 וה -3.
 
אז, כפי שניתן להתרשם אין ספק שהבחירה ללמוד את מקצוע ה"ברמן", זו החלטה שדורשת חשיבה אך איזה כיף לדעת שכתלמיד של בר מאסטר אתה מקבל את הכל, כל הפרמטרים הכי מקצועיים שקיימים עוטפים אותך ומלווים אותך אפילו לאחר קורס הברמנים, עד להצלחה אמיתית, ולאלו מכם ששואלים אבל כמה זה עולה לי, ניתן לומר דבר אחד וזה בהתחייבות המחיר לא יהיה הזול ביותר שתמצאו אבל ללא ספק בבר מאסטר תקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם, ואת זה אתם מוזמנים לבדוק בעצמכם .
אז רגע לפני שאתם מחליטים איפה לעשות קורס ברמנים, תעשו חושבים, ותגלו שרק בבר מאסטר ניתן ליהנות מטכנולוגיה חדישה, מקצועיות ללא פשרות, ושירות ברמה אחרת.
 
נתראה על הבר (מאסטר).
 
נ.ב: אתם מוזמנים לבקר אותנו בפייסבוק בכתובת :
http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/BarMaster/302378219530?v=wall
 
ואם לא מצאת פשוט רישמו-
BarMaster
נושאים נוספים בקטגוריה:
יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!!!
טעימה מקורס הברמנים החדש