סניפים

רצינו לפתוח לכם סניף של בר מאסטר מתחת לבית, אבל השכנים לא נתנו לנו אז פרסנו לרשותכם סניפים בכל הארץ. עכשיו נותר לכם לבחור את הסניף של בר מאסטר הקרוב אל ביתכם, לא משנה איפה תניחו את האצבע שלכם על פני המפה, בר מאסטר כבר שם. בעיר הגדולה ת"א או בעיר הבירה ירושלים, באילת או בקרית חיים אנחנו כבר שם. אז תקליקו על הסניף הרלוונטי, ובואו ללמוד בקורס הברמנים הטוב והמקצועי בישראל.

 • קורס ברמנים סניף באר שבעקורס ברמנים סניף באר שבע
  סניף בר מאסטר בעיר באר שבע, ממוקם "האחדש´רה" בבר המוביל בב"ש. המקום משמש בלעדית את הקורסים ומהווה את כיתת הלימוד המושלמת ללימוד קורס ברמנים
 • קורס ברמנים בסניף תל-אביבקורס ברמנים בסניף תל-אביב
  סניף בר מאסטר בעיר הגדולה שוכן במרכז סצנת הבארים של ת"א, בבר ה"מאש" ברחוב אלנבי 38. דרכי הגישה לקורס מאד נוחים, וניתן להגיע בנקל מכל מקום בעיר.
 • קורס ברמנים סניף הרצליהקורס ברמנים סניף הרצליה
  סניף קורס הברמנים של בר מאסטר בהרצליה ממוקם בבר ההסיאלו שהינו מקום הבילוי המועדף על צעירי האזור. הינכם מוזמנים לבוא ללמוד במקום שהוא בעצם בילוי.
 • קורס ברמנים סניף חיפהקורס ברמנים סניף חיפה
  סניף קורס הברמנים של בר מאסטר בצפון ממוקם בר הספריה, רחוב חלוצי התעשייה 79 חיפה שהינו בר שכונתי איכותי ומקצועי שידוע בחווית הבילוי בו.
 • קורס ברמנים סניף ירושליםקורס ברמנים סניף ירושלים
  סניף קורס הברמנים בעיר ירושלים ממוקם בלב העיר בבר המוביל אוליבר טוויסט, אותו מנהלת קבוצת שותפים שמובילה את חיי הלילה בעיר ירושלים.
 • קורס ברמנים סניף אילתקורס ברמנים סניף אילת
  סניף קורס הברמנים בעיר אילת ממוקם באקדמיה לברמנים שהינו מוסד וותיק ללימוד והכשרה של ברמנים.
 • קורס ברמנים סניף רחובותקורס ברמנים סניף רחובות
  סניף קורס הברמנים של בר מאסטר ממוקם ברחוב אופנהיימר 2 , פארק המדע בבר ה"תחנה", שהינו בר שכונתי איכותי ומקצועי שידוע בחווית הבילוי בו.
יועצי ההרשמה שלנו ממתינים לך. חייג/י עכשיו:
1700-703-702
צור קשר במייל באמצעות הטופס הבא
10% הנחה לפונים דרך האתר!!!
טעימה מקורס הברמנים החדש